поїздка в Крим на автомобілі

поездка в Крым на авто

Автомобілем до Криму (стаття від Андрія)

Мабуть, «золоті» часи для співробітників ДАІ півострова Крим повертаються. У сезони найбільшого напливу відпочиваючих, вони добре «наварюють» за рахунок приїжджих автотуристів.

Мій, відважний і люблячий ризик, знайомий хлопчина з Києва недавно ризикнув зробити поїздку в Крим на особистому автомобілі. Пересувався по основному маршруту: Київ-Умань-Первомайськ-Вознесенськ-Херсон і Армянськ-місто захопленого Кримського півострова.

На в'їзді в Армянськ його зустрів КПП, схожий на митницю або прикордонний пост. Було складно розібрати, що це за люди. Мабуть, прикордонники з знкамі відмінності РФ і озброєні люди у військовій формі. На пункті пропуску була велика черга, затримали мого знайомого на тривалий час через те, що транспорт з державним реєстраційним знаком Криму пропускалися позачергово. Іногородні люди в очікуванні черг були дуже напружені.

Після того, як в'їхав на територію Криму, в місті Красноперекопськ зупинила Державтоінспекція або вже Державна інспекція безпеки дорожнього руху. Судячи з усього, інспекторам було цікаво вести бесіду з водієм з Києва.

Спілкування було дуже ввічливим, хоча дивилися як на істоту з іншої планети, - весело згадує водій. Повідомлення За 3 дні перебування на території Криму Андрія зупиняли 28 разів! І всі ці рази, ПДР не були порушені. Довелося віддати в загальному 2400 рублів, що становить близько 750 гривень.

Поради бажаючим поїхати в Крим на автомобілі:

1. У поточному році краще утриматися від поїздок з сім'єю в Крим, в силу підвищеної уваги співробітників ГИБДД до іногородніх транспортним засобам, що після численних зупинок дуже дратує.

2. Паливо на автозаправних станціях Криму набагато дешевше, ніж в Україні. Приблизно близько 30 рублів за літр АІ-95. Найкраще запастися російською валютою (рублями), гривні тут вже не приймають.

3. У Криму відчутно дорожче продукти харчування і сигарети. «Кент» і пару звичайних шоколадок обійдеться близько шістдесяти гривень.

4. Спиртне, особливо горілка на півострові недороге. У Сімферополі за пляшку «Хортиці» Андрій віддав близько 60 Гривен.